Genel Bilgiler

Kongre Merkezi
Royal Seginus Otel,Lara/Antalya

Konaklama

Konaklama paketleri 3 gece (28 Şubat-03 Mart 2024) ultra her şey dahil konsept (kahvaltı, öğle – akşam yemekleri, kahve molaları) olarak belirtilmiştir. TRASD Okulu ve kurs katılımcıları için 4 gecelik konaklama imkanı olacaktır. Erken giriş için taleplerinizi ozge.altas@burkon.com adresine yazılı olarak iletmenizi rica ederiz.
Kongre Kayıt

Kayıt masası 28 Şubat-03 Mart 2024 tarihleri arasında, 08.00 – 21.00 saatleri içerisinde açık olacaktır. Yaka kartı, kongre çantası, katılım belgesi ve kongre programını kayıt masasından alabilirsiniz.

Yaka Kartı
Kongre merkezine girecek misafirlerimizin gerekli kayıt işlemini tamamlamış ve yaka kartını almış olması gerekmektedir. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır. Yaka kartlarının kongre boyunca güvenlik sebebi ile takılması zorunludur.

Stant ve Sergi
Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla geniş bir alan ayrılacaktır.

Kongre Dili
Kongre dili Türkçe’dir. Yabancı davetlilerin oturumlarında simultane çeviri olacaktır.

Katılım Belgesi
Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara, 02 Mart 2024 tarihi itibari ile katılım belgeleri verilecektir. Katılım belgelerinin kayıt masasından alınması gerekmektedir.

Transferler
28 Şubat 2024 giriş ve 03 Mart 2024 çıkış günlerinde sponsoru tarafından uçak bileti detayları bildirilen tüm katılımcıların Antalya Havaalanı – Otel – Antalya Havaalanı çift yön toplu transferleri organize edilecektir. Tüm transfer taleplerinin ve değişikliklerinin uçuş saatlerinden en az 48 saat önce yazılı olarak geçilmesi gerekmektedir.

İptaller
İptal talepleri en geç 29 Ekim 2023 tarihine kadar kabul edilecek olup, bu tarihten sonra sadece isim değişiklikleri yapılabilecektir. Bütün iadeler kongre sonrasında gerçekleştirilecektir.